Esemska na Win Mobile - soubor .jad

Asked by ac_witness

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jestli nemáte soubor pro instalaci Esemesky na Windows mobile. Potřeboval bych k tomu ale soubor *.jad. Nevím jak by to potom fungovalo, ale bylo by super, kdyby vznikla verze i pro PDA respektive pro zařízení s nižším rozlišením, když už samotný projekt je založen na Javě. Je to vůbec realné?
Děkuji,
Tonda Cvrček

Question information

Language:
Czech Edit question
Status:
Solved
For:
Esmska Edit question
Assignee:
No assignee Edit question
Solved by:
Kamil Páral
Solved:
Last query:
Last reply:
Revision history for this message
Best Kamil Páral (kamil.paral) said :
#1

V současnosti žádná verze pro mobilní zařízení není a ani to do budoucna moc reálně nevypadá. Rozlišení displejů se stále zvětšuje a v současné době už existují mobilní zařízení schopná spouštět v podstatě plnohodnotnou Javu (zařízení s operačním systémem Android), žádné ořezané bazmeky. Takže to vypadá, že už to moc dlouho nebude trvat a nebudeme se muset na mobilech omezovat na speciální edice softwaru. Samozřejmě jisté uzpůsobení uživatelského rozhraní bude třeba ještě dlouho (a Esmska aktuálně taktéž nemá žádné druhotné rozhraní). Takže odpověď na otázku je "zatím ne".

Revision history for this message
ac_witness (tonda-cvrcek) said :
#2

pokud to tedy dobře chápu, tak ani neexistuje soubor .jad, který je potřeba pro instalaci.

Revision history for this message
Kamil Páral (kamil.paral) said :
#3

Neexistuje. Ale to je jen detail. Podstatné je, že neexistuje verze programu, která by tam jela. Jad soubor už je jen instalační balíček.